Plavání pro dospělé

Kurzy plavání pro dospělé mají u nás již dlouholetou tradici a jedná se především o skupinovou výuku v malém kolektivu (max. 4 – 6 osob) nebo o výuku individuální ( pouze 1 osoba). V kurzech využíváme moderní video techniku ( na základě video nahrávky je proveden rozbor chyb a přesně stanovena jejich náprava).

Ve skupinových kurzech pro dospělé si můžete vybrat, zda platit kurzovné, nebo platit každou lekci zvlášť přímo na bazénu. Díky tomu zbytečně neplatíte za hodiny, kterých se nemůžete zúčastnit.

Lekce plavání pro neplavce jsou zaměřené na odstranění strachu z vody postupným, velice citlivým způsobem učíme základní plavecké dovednosti a dva plavecké způsoby : PRSA a ZNAK. Tempo výuky i počet lekcí si určujete sami, učitel plavání vám vhodný způsob doporučí.

Zdokonalovací a kondiční kurzy plavání pro dospělé jsou zaměřené na nácvik dalších plaveckých způsobů (znak, kraul, motýlek), případně jejich zdokonalení a tím i zrychlení a zlehčení plavání. Lekce jsou opět vedeny s důrazem na individuální přístup – podle schopností a potřeb každého plavce. Kromě nácviku nových plaveckých způsobů jsou lekce zaměřené i na zvýšení plavecké kondice.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, rádi vám nabídneme také individuální lekce plavání. Učitel plavání přijede za vámi na jakýkoliv bazén a bude se věnovat pouze vám.

Nabídka kurzů od září 2020. Rezervace kurzů je možná již nyní, stačí napsat email na info@plavani-sipka.cz (uveďte místo, den a čas kurzu a jméno).

PRAHA 1 – OSTROVNÍ ulice

Příjemné kurzy plavání v centru Prahy jsou vhodné pro dospělé neplavce a začínající plavce. Malá skupinka dospělých, bazén je k dispozici pouze vám. Kurz probíhá každou středu od září do června. První lekce probíhají vždy v září a v únoru.

PRAHA 7 - Výstaviště

Kurzy plavání od úplných začátečníků až po kondiční plavce probíhají každé úterý ráno/podvečer a čtvrtek podvečer. Kurzy probíhají celý rok a začínají vždy v září a v únoru.