Plavání pro dospělé

Kurzy plavání pro dospělé mají u nás již dlouholetou tradici a jedná se především o skupinovou výuku v malém kolektivu nebo o výuku individuální ( pouze 1 osoba). V kurzech využíváme moderní video techniku ( na základě video nahrávky je proveden rozbor chyb a přesně stanovena jejich náprava).

Ve skupinových kurzech pro dospělé si můžete vybrat, zda platit celé kurzovné, nebo 10 lekcí.

Lekce plavání pro neplavce jsou zaměřené na odstranění strachu z vody postupným, velice citlivým způsobem učíme základní plavecké dovednosti a dva plavecké způsoby : PRSA a ZNAK. Tempo výuky i počet lekcí si určujete sami, učitel plavání vám vhodný způsob doporučí.

Zdokonalovací a kondiční kurzy plavání pro dospělé jsou zaměřené na nácvik dalších plaveckých způsobů (znak, kraul, motýlek), případně jejich zdokonalení a tím i zrychlení a zlehčení plavání. Lekce jsou opět vedeny s důrazem na individuální přístup – podle schopností a potřeb každého plavce. Kromě nácviku nových plaveckých způsobů jsou lekce zaměřené i na zvýšení plavecké kondice.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, rádi vám nabídneme také individuální lekce plavání.

PRAHA 1 – OSTROVNÍ ulice

Příjemné kurzy plavání v centru Prahy jsou vhodné pro dospělé neplavce a začínající plavce. Malá skupinka dospělých, bazén je k dispozici pouze vám. Kurz probíhá každé PONDĚLÍ od září do června. První lekce probíhají vždy v září a v únoru.

Praha 1 - YMCA

Kurzy na Praze 1 přímo v centru města. Kurzy probíhají každý pátek odpoledne a jsou vhodné pro zájemce o kondiční plavání a zdokonalovací kurz se zaměřením na správný nácvik plaveckých způsobů především kraul. Kurzy probíhají celý školní rok. Kurzy probíhají celý rok a začínají vždy v září a v únoru.

PRAHA 7 - Výstaviště

Kurzy plavání od úplných začátečníků až po kondiční plavce probíhají každé úterý podvečer a čtvrtek podvečer nově i v sobotu. Kurzy probíhají celý rok a začínají vždy v září/říjnu a v únoru.