Plavání pro dospělé

Kurzy plavání pro dospělé mají u nás již dlouholetou tradici a jedná se především o skupinovou výuku v malém kolektivu nebo o výuku individuální ( pouze 1 osoba). V kurzech využíváme moderní video techniku ( na základě video nahrávky je proveden rozbor chyb a přesně stanovena jejich náprava).

Ve skupinových kurzech pro dospělé si můžete vybrat, zda platit kurzovné, nebo platit každou lekci zvlášť přímo na bazénu. Díky tomu zbytečně neplatíte za hodiny, kterých se nemůžete zúčastnit.

Lekce plavání pro neplavce jsou zaměřené na odstranění strachu z vody postupným, velice citlivým způsobem učíme základní plavecké dovednosti a dva plavecké způsoby : PRSA a ZNAK. Tempo výuky i počet lekcí si určujete sami, učitel plavání vám vhodný způsob doporučí.

Zdokonalovací a kondiční kurzy plavání pro dospělé jsou zaměřené na nácvik dalších plaveckých způsobů (znak, kraul, motýlek), případně jejich zdokonalení a tím i zrychlení a zlehčení plavání. Lekce jsou opět vedeny s důrazem na individuální přístup – podle schopností a potřeb každého plavce. Kromě nácviku nových plaveckých způsobů jsou lekce zaměřené i na zvýšení plavecké kondice.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, rádi vám nabídneme také individuální lekce plavání. Učitel plavání přijede za vámi na jakýkoliv bazén a bude se věnovat pouze vám.

PRAHA 1 – OSTROVNÍ ulice

Příjemné kurzy plavání v centru Prahy jsou vhodné pro dospělé neplavce a začínající plavce. Malá skupinka dospělých, bazén je k dispozici pouze vám. Kurz probíhá každé PONDĚLÍ od září do června. První lekce probíhají vždy v září a v únoru.

Praha 1 - YMCA

Kurzy na Praze 1 přímo v centru města. Kurzy probíhají každý ČTVRTEK večer a jsou vhodné pro dospělé kondiční plavání a zdokonalovací kurz se zaměřením na správný nácvik plaveckých způsobů především kraul. Kurzy probíhají celý školní rok. První lekce probíhají vždy v září a v únoru.

PRAHA 7 - Výstaviště

Kurzy plavání od úplných začátečníků až po kondiční plavce probíhají každé úterý podvečer a čtvrtek podvečer nově i v sobotu. Kurzy probíhají celý rok a začínají vždy v září/říjnu a v únoru.