Plavání pro děti a mládež

Kurzy plavání pro neplavce, poloplavce i plavce všech věkových kategorii. Kurzy jsou vedeny zábavnou formou, ale s důrazem na nácvik správného provedení plaveckého způsobu. Jako první plavecký způsob většinou volíme prsa a znak, později kraul a motýlek. Při výuce respektujeme individuální zvláštnosti každého jedince a připravíme podle toho metodický postup.

Preferujeme zahájení výuky od tří let – nejprve formou plavání dětí s rodiči, později (přibližně od pěti let) skupinovou výuku samotných dětí. Při všech formách jsme rádi, když je rodič při výuce přítomen.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, rádi vám nabídneme také soukromé lekce plavání. Učitel plavání přijede za vámi na jakýkoliv bazén a bude se věnovat pouze vám.

Praha 1 - YMCA

Kurzy na Praze 1 přímo v centru města. Kurzy probíhají každý PÁTEK odpoledne a jsou vhodné pro děti od 5 do 18 let. Kurzy probíhají celý školní rok. První lekce probíhají vždy v září a v únoru.

Praha 1 - ZŠ Ostrovní

Příjemné kurzy plavání v centru Prahy v Ostrovní ulici jsou vhodné pro děti od 4 let do 10 let (malý bazén 10×5m). Kurzy probíhají celý školní rok každé PONDĚLÍ. První lekce probíhají vždy v září a v únoru. Nově nabízíme i lekce každé ÚTERÝ pro děti se speciálními potřebami.

Praha 3 - Komenského náměstí

STŘEDEČNÍ a SOBOTNÍ kurzy plavání v příjemném bazénu v Hudební škole jsou vhodné pro děti od 3 let do 15 let. Kurzy probíhají celý školní rok. První lekce probíhají vždy v září a v únoru.

Praha 6 - Hotel Pyramida

Nadstandardní kurzy plavání v příjemném prostředí hotelového bazénu (11×7 m) pro děti od 4 let do 10 let. Kurzy probíhají celý školní rok každé ÚTERÝ a ČTVRTEK. První lekce probíhají vždy v září a v únoru.

Praha 7 - Výstaviště

Kurzy plavání na Výstavišti probíhají každé ÚTERÝ, ČTVRTEK i SOBOTU. Kurzy probíhají celý školní rok a jsou vhodné pro děti od 3 do 18 let. První lekce probíhají vždy v září/října a v únoru.

Roztoky u Prahy

Kurzy plavání v nádherném novém bazénu s teplou vodou (29°C) jsou vhodné pro děti od 4 let do 8 let (malý bazén 8×8 m). Individuální přístup. Kurzy probíhají celý školní rok každé PONDĚLÍ. První lekce probíhají vždy v září a v březnu.