Individuální výuka plavání

Rádi vám nabídneme individuální výuku plavání. Termín lekcí si určíte sami podle vašeho přání po domluvě s instruktorem (dle možností a obsazenosti na jednotlivých bazénech). Nejčastěji se pohybujeme na bazénech v Praze 1, Praze 7 a Praze 8. Instruktor plavání vám bude k dispozici a povede individuální lekci dle vašich požadavků.

Nabízíme především:

  • citlivou výuku plavání pro neplavce a poloplavce
  • výuku všech plaveckých způsobu (prsa, znak, kraul, motýlek)
  • zdokonalovací kurz a kondiční plavání pro pokročilé plavce

Cena je od 500 Kč za lekci + vstupné do bazénu za klienta. Stačí pouze poslat e-mail nebo se přihlásit telefonicky a vše ostatní s vámi domluvíme.

VIP kurzy plavání

Plavecká škola Šipka nově otevírá také VIP kurzy plavání. Máme připravené učitele a trenéry plavání, kteří přijedou až k vám domů a výuku plavání budou realizovat ve vašem domácím bazénu.

Počet osob při výuce plavání záleží pouze na vás, také hodinu a den domluvíme podle vašich požadavků. Je možné připravit i tréninkový plán pro členy vaší rodiny. Pokud budete mít zájem, může instruktorka ve vašem bazénu připravit pro vás i pro vaše známé hodinu aqua aerobiku nebo speciální plán na cvičení ve vodě.

Plavecké pomůcky na výuku plavání a na aqua aerobik zajistíme.

Cena se pohybuje od 500 Kč za lekci. V případě výuky mimo Prahu účtujeme také náklady na dopravu. Neváhejte nás kontaktovat, domluvíme se dle vašich možností.