Aqua-aerobic

Aqua-aerobik je velice příjemné cvičení ve vodě s hudbou. Cvičí se v hluboké nebo přechodové vodě. Při cvičení nedochází k nárazům a nezatěžují se tak kosti, klouby a ani páteř těla.

Jak funguje cvičení v hluboké vodě? Se zapnutým nadlehčovacím pásem se vznášíte ve svislé poloze po krk ve vodě. Nohy se nedotýkají dna a tím jsou eliminovány veškeré nárazy. Voda klade odpor ve všech směrech, ve kterých se při cvičení pohybujete. Jelikož je tělo zanořeno, dochází automaticky díky hydrostatickému tlaku vody ke snížení krevního tlaku a ke zlepšení srdeční funkce při cvičení. Při pohybu ve vodním prostředí dochází ke zrychlení hojivých procesů svalů, šlach, kostí a kloubů.

Ať už je vaším cílem snížení hmotnosti, formování postavy, zvýšení svalové síly, zlepšení vytrvalosti a odolnosti, nebo jen urychlení rehabilitace po úraze, připojte se k tisícům cvičenců po celém světě, kteří využívají výhod cvičení v hluboké vodě.

Jedna sestava cvičení trvá 45 minut a skládá se z 35 minut intenzivního cvičení a z 10 minut závěrečné relaxace. Do cvičení se můžete kdykoli připojit, neboť nejsou stanoveny výkonnostní, věkové ani váhové kategorie. Cvičení je vhodné i pro seniory.

Aqua aerobic Praha 1

Kurzy aqua aerobiku probíhají od září do června. Cvičíme 3 dny v týdnu pondělí, úterý a čtvrtek – těšíme se vás ! Zápis probíhá již nyní!

Aqua aerobic Praha 3

Cvičíme od září do června každé pondělí od 17:30 v krásném bazénu Hudební školy. Hudební škola Komenského náměstí 9.

Aqua aerobic v Sokolově - začínáme 3. června 2020

Cvičíme i mimo Prahu u vás v Sokolově každou středu.