Kurzy plavání

INTENZIVNÍ KURZ PLAVÁNÍ - ČERVEN 2021

Nabízíme 5 lekcí plavání pro všechny věkové kategorie. Lekce probíhají každé úterý a čtvrtek od 15. června do 29. června 2021 na bazénu VÝSTAVIŠTĚ Praha 7.

Plavání pro děti a mládež

Kurzy plavání pro děti všech věkových kategorií i plaveckých dovedností. Děti se zábavnou formou naučí správné provedení plaveckého způsobu. Při všech formách výuky vítáme přítomnost rodičů.

Plavání pro dospělé

Kurzy plavání pro dospělé mají u nás již dlouholetou tradici a jedná se především o skupinovou výuku v malém kolektivu (max. 4 – 6 osob) nebo o výuku individuální ( pouze 1 osoba). V kurzech využíváme moderní video techniku ( na základě video nahrávky je proveden rozbor chyb a přesně stanovena jejich náprava).

Ve skupinových kurzech pro dospělé si můžete vybrat, zda platit kurzovné, nebo platit každou lekci zvlášť přímo na bazénu. Díky tomu zbytečně neplatíte za hodiny, kterých se nemůžete zúčastnit.

Individuální výuka plavání

Rádi vám nabídneme individuální výuku plavání pro děti i dospělé. Místo a čas si určíte sami podle vašeho přání. Instruktor plavání vám bude k dispozici a povede individuální lekci dle vašich požadavků.

Plavání pro MŠ a ZŠ

Plavecká škola ŠIPKA nabízí výuku plavání pro žáky základních a mateřských škol v opraveném bazénu na Výstavišti v Praze 7.