Aktuality

Kurzy od září 2020

Nabídku kurzů od září 2020 naleznete zde na webu. Rezervace kurzů je možná již nyní, stačí napsat email na info@plavani-sipka.cz (uveďte místo, den a čas kurzu, jméno a věk u dětí).

KURZY ZRUŠENY OD 13.3.2020

Vzhledem k opatřením vlády jsou všechny naše kurzy od pátku 13. března 2020 dočasně zrušeny. O obnově kurzů budeme všechny přihlášené klienty informovat.

Zápis na kurzy únor 2020

Zápisy na naše jarní kurzy jsou spuštěny. Aktuálně můžete posílat přihlášky na náš email: info@plavani-sipka.cz (stačí uvést v textu vybraný kurz, jméno a věk u dětí).

Letní pobyty 2020

Připravujeme pro vás letní pobyty s výukou plavání i aqua aerobiku. Bližší informace brzy zveřejníme na našem webu v sekci letní pobyty Připravujeme pobyt v Litomyšli 25.7.-31.7. 2020, v Českém Krumlově 1.8.-7.8. 2020 a v termínu 11.7.-18.7.2020.

Bazén Výstaviště

Plavecký bazén je opět otevřen! První lekce plavání proběhnou v úterý 17. 12. a ve čtvrtek 19. 12. Další lekce budou navazovat od ledna 2020.

Nový rozpis kurzů VÝSTAVIŠTĚ

Vážení klienti, s omluvou vás musíme informovat o uzavření bazénu ve dnech 30. 11. 2019 – 31. 1. 2020. Důvodem je prodloužení vánoční odstávky bazénu, kdy bude probíhat rozsáhlejší rekonstrukce bazénové vany a souvisejícího technického zázemí. Oficiálně jsme byli informování dne 30. září 2019. Vzhledem k dané situaci jsme připravili řešení systémem náhrad jednotlivých lekcí. Náhradní termíny budou probíhat převážně během února a března 2020. Podzimní kurzy plavání tedy prodloužíme až do března 2020.

Zápisy na kurzy září 2019

Zápisy na naše kurzy probíhají zasláním emailu na info@plavani-sipka.cz

Amatérské plavecké závody pro děti 25.6.

Rádi bychom vás pozvali na amatérské plavecké závody, které proběhnou v úterý odpoledne 25. června na bazénu Výstaviště. Závody jsou určeny pro klienty stávajících kurzů, jejich kamarády a sourozence ročníky narození 2014 a starší. Více informací v prokliku závody.

Praha 7 - Výstaviště - OPĚT OTEVŘENO

Plavecký bazén Výstaviiště bude opět utevřen v pondělí 6. května. Lekce plavání budou opět pokračovat. O náhradních lekcích vás budeme v nejbližších dnech informovat emailem.

Letní pobyty 2019

Letní pobyty se nám rychle plní, poslední volná místa jsou v RUMBURKU. Neváhejte a přihlaste se. Prožijete aktivní týden u vody! Termín pobytu je 14. – 20. 7. 2019 Rumburk. Více informací v prokliku Rumburk.

Plavecké závody termín 29. 1. 2019

Děkujeme všem účastníkům amatérských plaveckých závodů. Těšíme se na další již 5. ročník v červnu 2019.

Rozpis kurzů plavání ÚNOR 2019

Rozpis všech kurzů je zveřejněn na našem webu. Aktuálně stále přijímáme přihlášky do většiny našich kurzů plavání. Kurzy začínají v únoru.

Září 2018

Nové pololetí začíná. V příštím týdnu začínají všechny naše kurzy. Pro přihlášení je nutná registrace emailem nebo telefonicky předem.

Letní pobyty 2018

Připravili jsme pro vás i v letošním roce aktivní týdenní program v Českém Krumlově a Litomyšli. Chcete se v létě zdokonalit v plavání, naučit své děti plavat nebo si zlepšit kondici? Využijte naši nabídku letních pobytů. Více v sekci letní akce.

Rozpis kurzů plavání ÚNOR 2018

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v únoru. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty. Více informací v sekci kurzy plavání

Doprovod na bazénu

Prosíme všechny rodiče, kteřá chtějí sledovat výuku na bazénu, aby striktně dodržovali provozní řád bazénu – na bazén je nutné být v převlěčení (sportovní tričko, kraťasy apod.). Na bazénu se nesmí být v civilním oblečení!

Obsazenost kurzů

Aktuálně jsou všechny naše kurzy obsazené. Prosíme bez předchozí potvrzené emailové rezervace nechoďte na zápisy.

Rozpis kurzů plavání ZÁŘÍ 2017

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v lednu a únoru. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty. Více informací v sekci kurzy plavání

Letní prázdniny 2017

V době letních prázdnin organizujeme letní pobyty mimo Prahu a nabízíme individuální kurzy plavání. Skupinové kurzy budou opět zahájeny v září 2017. Na kurzy je možné se již přihlašovat emailem.

Letní pobyty 2017 již zveřejněny

Opět i v letošním roce pro Vás připravujeme letní pobyty s výukou plavání i aqua aerobiekm. Využijte intenzivní týdenní výuky pro vaše děti. Více informací v sekci letní pobyty

Rozpis kurzů plavání ÚNOR 2017

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v lednu a únoru. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty. Více informací v sekci kurzy plavání

Individuální výuka plavání

Využijte naši nabídku individuálních kurzů či jednotlivých lekcí plavání v průběhu celého roku. Den, čas i místo si vyberete sami – nepropásnete tak žádnou lekci! Neváhejte nás kontaktovat info@plavani-sipka.cz.

Rozpis kurzů plavání PODZIM 2016

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v září a říjnu. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty. Více informací v sekci kurzy plavání

LÉTO 2016

Pojeďte s námi za krásami českých luhů a hájů. Letos jsme pro Vás připravili LETNÍ pobyty v Českém Krumlové, Litomyšli a nově v Sušici. Ceny pobytů i v letošním roce zůstávají stejné jako v loňském roce. Neváhejte a naplánujte si letní dovolenou včas, přihlašte se! Více v sekci letní akce.

PRAHA 7 VÝSTAVIŠTĚ

Bazén je opět v plném provozu a my vám jako každý rok opět nabízíme kurzy v ÚTERÝ. Přihlaste se na oblíbené kurzy v 25 metrovém bazénu. Neváhejte a udělejte si rezervaci již nyní.

Rozpis kurzů plavání JARO 2015

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v lednu a únoru 2015. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty, kteří chtějí pokračovat ve stejném kurzu. Více informací v sekci kurzy plavání

Rozpis kurzů plavání PODZIM 2014

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v září a říjnu. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty, kteří chtějí pokračovat ve stejném kurzu. Více informací v sekci kurzy plavání

Praha 6 - PRODLOUŽENÍ DO ČERVNA

Kurzy v hotelu Pyramida BUDOU PRODLOUŽENY DO 12. ČERVNA. Doplatek 820,– (lekce 15:30 – 16:00) nebo 980,– (lekce 16:00 – 16:40 / 16:45 – 17:25 / 17:30 – 18:10). Vice info zde

LIPNO - duben 2014

Opět jsme pro Vás připravili víkendový pobyt s výukou plavání. Tentokrát v době Velikonočních svátků. Pro velký úspěch pojedeme znovu do krásných apartmánů v areálu Lipna. Více informací v sekci víkendové akce.

Nové kurzy LEDEN/ÚNOR 2014

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy, se začátkem v lednu a v únoru. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty, kteří chtějí pokračovat ve stejném kurzu.

Individuální výuka plavání

Využijte naši nabídku individuálních kurzů či jednotlivých lekcí plavání v průběhu celého roku. Den, čas i místo si vyberete sami – nepropásnete tak žádnou lekci! Neváhejte nás kontaktovat info@plavani-sipka.cz.

LITOMYŠL 2013

Pozor změna času příjezdu do Litomyšle. Příjezd je v pondělí do 10:30 od 11:00 již bude probíhat výuka plavání a aqua aerobicu.

Zářijové kurzy plavání v Praze a blízkém okoli

Do konce července budou vypsány termíny zápisů všech našich kurzů plavání a aqua aerobicu.

Individuální výuka plavání v letních měsících

Využijte naši nabídku individuálních kurzů či jednotlivých lekcí plavání během letních měsíců, kdy neprobíhají pravidelné kurzy. Den, čas i místo si vyberete sami. Neváhejte nás kontaktovat.

ČTVRTEK 20.6. VÝSTAVIŠTĚ - ZRUŠENO

Příští týden ve čtvrtek 20.6. 2013 je zrušena odpolední výuka plavání. Náhradní hodina proběhne 27.6. 2013.

NÁHRADNÍ LEKCE - POVODNĚ

Náhradní hodiny za zrušené lekce z důvodu povodní proběhnou v posledním týdnu v červnu (24.6. – 28.6. 2013). Bližší informace vám poskytnout přímo instruktorky na bazénu. Děkujeme za pochopení.

Týdenní prázdninové kurzy v Praze

Využijte naši nabídku týdenních kurzů plavání v Hotelu Pyramida Praha 6. Kurzy probíhají v termínu od 1. července do 11. července. Více v sekci letní akce.

Letní pobyty 2013

Poslední volná místa na letní pobyt v Českém Krumlově. Neváhejte a přihlaste se. Pobyt v Litomyšli je již zcela obsazen.

Aqua-aerobic Praha 1

Náhradní hodina za pondělí 25. března bude 18. června 2013. Hodina byla zrušena kvůli technickým problémům na bazéně. Děkujeme za pochopení.

Letní pobyty s výukou plavání a aqua aerobikem

V sekci letní akce najdete nabídku našich týdenních pobytů s výukou plavání a aqua aerobikem. Pojďte strávit letní prázdniny aktivně s námi.

Nové kurzy Praha 3

Pro velký zájem o sobotní kurzy plavání na Praze 3 otevíráme zde nové STŘEDEČNÍ kurzy plavání pro děti od 3 let. Více informací v prokliku.

Kurzy v roce 2013

Zahajujeme zápisy do kurzů, které začínají v lednu, únoru a březnu 2013. Bližší informace a rozpisy lekcí naleznete v sekcích plavání pro děti a mládež a aqua aerobik.

Změna ROZTOKY

Změna v plavání v Roztokách…z organizačních důvodů je zrušena lekce tuto středu 24. října 2012. Lekce bude nahrazena 19. prosince 2012.

Nová FOTOGALERIE

Novinka na našich www stránkách – fotogalerie. Pokud budete mít zájem o zveřejnění vašich fotek z našich lekcí plavání či aqua aerobiku, neváhejte a pošlete nám je na lenka@plavani-sipka.cz.

Zápisy do podzimních kurzů

Zápisy do podzimních kurzů jsou v plném proudu. Přihlašujte se přes email info@plavani-sipka.cz. Nově jsme otevřeli dopolední kurzy plavání a aqua aerobiku na Praze 7.

Podzimní kurzy plavání

Přihlašujte se na podzimní kurzy plavání. Začínáme v září 2012. Více v sekci kurzy plavání.

Letní kurzy v Praze

V červenci pro vás otvíráme prázdninové kurzy plavání na Praze 6 pro děti i pro dospělé. Kurzy začínají v pondělí 9.7. 2012. Bližší informace v sekci letní akce nebo v sekci plavání pro dospělé.

Prázdninové kurzy

V červenci pro vás otvíráme prázdninové kurzy plavání na Praze 6. Kurzy začínají v pondělí 9.7. 2012. Bližší informace v sekci letní akce.

Letní pobyty

Poslední volná místa na letní pobyty s výukou plavání a aqua aerobikem. V červenci v Českém Krumlově a v srpnu v Nových Hamrech Více v sekci letní akce.

ŠIPKA na Metropol TV

Chcete se dozvědět více o našich kurzech? Podívejte se na reportáže Metropol TV z hodin aqua aerobicu a dětských kurzů plavání.

Zkušební provoz nového webu

Spustili jsme nový web Plaveckého klubu ŠIPKA. Již brzy pro vás připravíme další vylepšení, můžete těšit i na online objednávky našich kurzů.

Kvůli informacím o dřívějších kurzech je dočasně k dispozici i původní verze stránek.

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo komentářem k novému webu.