Luhačovice 24. 7. - 30. 7. 2021 - obsazeno

POBYT PROBĚHNE V NÁHRADNÍ LOKALITĚ V ČESKÉM KRUMLOVĚ. Důvodem je poničená střecha ubytování v Luhačovicích během nedávných bouřek. Ostatní parametry pobytu zůstanou zachovány (plavání 2x denně, pilates, čas příjezdu atd.). Nezapomeňte na potřebu prokázat bezinfekčnost v souvislosti s nemocí Covid-19 dle systému O-N-T Systém O-N-T: Očkování – prodělaná Nemoc – Test · Covid Portál (gov.cz)

Termín: od 24. července do 30. července 2021

Ubytování ČESKÝ KRUMLOV

Internáta gymnázia: ubytování nabízí 2–3 lůžkové pokoje s výhledem na zámek samostatně uzamykatelné. Jedná se o koncept malých samostatných jednotek, kdy jsou prostorné sprchy, WC a zařízená kuchyň s lednicí společná vždy pro tři pokoje. Další sociální zázemí jsou k dispozici na chodbě. Internátní pokoje jsou umístěné v posledním patře školní budovy, kde je krásný výhled na celý zámecký komplex. K dispozici je i jedna společenská místnost s terasou.

Adresa ubytování: internát gymnázia – Chvalšinská 112, 381 01 Český Krumlov

Stravování

 • Není zajištěno, k dispozici je základně vybavená kuchyňka společná vždy pro 3 pokoje.
  • k dispozici v každé kuchyňce je varná konvice, dvojplotýnka, zádkladní nádobí (talíře, hrnečky, skleničky, příbory, hrnce). úložný prostor, lednice

Informace

Šestidenní pobyt s výukou plavání, aqua aerobikem a pilates v krásném lázeňském městě. Plavecký klub ŠIPKA zajišťuje ubytování, lekce plavání, aqua fitness a cvičení pilates, možné jsou různé kombinace z této nabídky (pouze ubytování nebo ubytování + jeden ze sportovních programů nebo jejich kombinace).

Lekce plavání a aqua fitness probíhají v městském bazénu (délka 25m, hloubka 1,2 - 1,6 m). 

  Plavání pro děti (12 lekcí)

  Lekce plavání probíhají v krásném bazénu v blízkosti ubytování (7 -10 min. chůze). Děti jsou první den pobytu rozděleny do skupin dle plaveckých dovedností. Každá skupina ( 6-8 dětí) má svého instruktora, který vede kurz celý týden. Týdenní kurz odpovídá 3 měsícům běžných kurzů. Děti během intenzivní výuky dosahují velkých pokroků v technice jednotlivých plaveckých způsobů (prsa, znak, kraul). Rozpis hodin plavání bude upřesněn na místě v den příjezdu.

  Aqua fitness (2x denně vždy dopoledne/odpoledne)

  V rámci pobytu probíhají lekce aqua aerobiku 2x denně v krásném bazénu v blízkosti ubytování (7 -10 min. chůze). Unikátní aerobní cvičení, které nezatěžuje pohybový aparát negativními nárazy či skoky díky nadlehčení těla ve vodě a dalším nadlehčovacím pomůckám. Ve vodě využíváme i zátěžové pomůcky, které zvyšují intenzitu cvičení. Rozpis hodin cvičení bude upřesněn na místě v den příjezdu.

  Pilates (1x denně vždy v podvečer)

  V rámci pobytu budou probíhat i lekce pilates ve spolupráci se zkušenou lektorkou Taťánou Čermákovou (více informací zde v prokliku). Cvičení bude probíhat přímo v budouvě ubytování v gymnastickém sále. Pilates je cvičení pro všechny věkové skupiny, pro muže i ženy. Pilates je úžasné, inteligentní cvičení pro lidi, kteří chtějí uvolnit napětí, protáhnout tělo a zformovat postavu. Cviky Pilates vycházejí z Jógy, která byla hlavním zdrojem inspirace Pilatesovy metody. Jedná se o cvičení pro protažení i posílení, pro sportovce jako doplněk a kompenzace jednostranné zátěže, pro ostatní jako cvičení první volby, pro svoji jednoduchost a efektivnost. 

  Cena

  UBYTOVÁNÍ

  • 2 700 Kč / osoba 6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2 500 Kč /osoba 6 nocí v třílůžkových popřípadě čtyřlůžkových pokojích
  • ZDARMA děti do 3 let bez nároku na lůžko

     V ceně není zahrnut lázeňský poplatek 30 Kč/noc/osoba, který se platí v hotovosti na místě. 

  PLAVÁNÍ PRO DĚTI

  • 2 000 Kč plavecký výcvik 2x denně 

  CVIČEBNÍ PROGRAM PRO DOSPĚLÉ (různé kombinace)

  • 1 800 Kč aqua fitness 2x denně (dopoledne/odpoledne)
  • 1 800 Kč aqua fitness 1x denně (dopoledne) + pilates 1x denně (podvečer)
  • 2 500 Kč aqua fitness 2x denně (dopoledne/odpoledne) + pilates 1x denně (podvečer)
  • 900 Kč pilates 1x denně (podvečer)

   

  Přihláška

  • přihlašování je možné pomocí e-mailu: letnipobyty@plavani-sipka.cz
  • do emailu uveďte telefonní kontakt, celá jména všech zúčastněných osob a věk u dět
  • zájemce o lekce plavání a aqua fitness, uveďte prosím plavecké dovednosti u zájemců o plavání (neplavec/začátečník/plavu prsa/plavu znak/plavu kraul...)
  Pobyt je určen pro rodiny s dětmi nebo samotným dospělým
  • Děti od 3 do 5 let výuka plavání s rodiči
  • Děti od 4 do 18 let lekce plavání
  • Dospělí lekce kondičního plavání nebo aqua aerobik
  • Dospělí lekce pilates