Speciální kurzy

Kurzy plavání pro děti se speciálními potřebami

Nabízíme lekce plavání pro děti se specifickými potřebami na bazénu na Praze 1 Ostrovní ulice. Lekce vede instruktorka plavání se vzděláním v oblasti speciální pedagogiky. Hodiny jsou přizpůsobeny pro děti se specifickými potřebami, které vyžadují speciálně-pedagogický přístup (děti s Downovým syndromem, autismem, ADHD, mentální retardací apod.). Plavci i neplavci, pomalejší tempo výcviku. Rodiče a děti od 4 let – rodiče jsou ve vodě s dětmi.

Informace

  • Pro podrobnější informace volejte vedoucí instruktorce: Kristýna +420 728 119 850
  • Adresa bazénu: Budova ZŠ Ostrovní, Ostrovní ulice Praha 1.
  • Pro zapsání do kurzu je nutná předchozí rezervace e-mailem (uveďte celé jméno dítěte, věk, specifika dítěte, vybraný bazén, den a hodinu).
  • Termín kurzu: kurzy probíhají každé úterý od 19. září 2023 do 30. ledna 2024
  • Neplaveme: 24. října 2023 a 2. ledna 2024

Rozvrh lekcí

  • ÚTERÝ 16:20 – 17:50

Individuální kurzy plavání

Rádi vám nabídneme individuální výuku plavání. Aktuálně jsou velmi omezené možnosti na bazénech i našich instruktorů. Nejčastěji se pohybujeme na bazénech v Praze 1, Praze 7 a Praze 8. Instruktor plavání vám bude k dispozici a povede individuální lekci dle vašich požadavků.

Nabízíme především:

  • citlivou výuku plavání pro neplavce a poloplavce
  • výuku všech plaveckých způsobu (prsa, znak, kraul, motýlek)
  • zdokonalovací kurz a kondiční plavání pro pokročilé plavce

Cena je od 600 Kč za lekci + vstupné do bazénu za klienta. Stačí pouze poslat e-mail nebo se přihlásit telefonicky a vše ostatní s vámi domluvíme.

VIP kurzy plavání

Plavecká škola Šipka nově otevírá také VIP kurzy plavání. Máme připravené učitele a trenéry plavání, kteří přijedou až k vám domů a výuku plavání budou realizovat ve vašem domácím bazénu.

Počet osob při výuce plavání záleží pouze na vás, také hodinu a den domluvíme podle vašich požadavků. Je možné připravit i tréninkový plán pro členy vaší rodiny. Pokud budete mít zájem, může instruktorka ve vašem bazénu připravit pro vás i pro vaše známé hodinu aqua aerobiku nebo speciální plán na cvičení ve vodě.

Plavecké pomůcky na výuku plavání a na aqua aerobik zajistíme.

Cena se pohybuje od 700 Kč za lekci. V případě výuky mimo Prahu účtujeme také náklady na dopravu. Neváhejte nás kontaktovat, domluvíme se dle vašich možností.