Rumburk 12. - 18. 7. 2020 plavání a aqua aerobik - OBSAZENO

Termín: od 12. července do 18. července 2020

Informace

Týdenní pobyt s výukou plavání a aqua aerobikem v malebném městě Rumburk. Jedná se o pobyt pro rodiny a děti s doprovodem (nejedná se o tábor pro děti). Lekce plavání a aqua fitness probíhají v zrekonstruovaném městském bazénu (délka 25m, hloubka 1,2 – 3,8 m). Informace o bazénu naleznete na webu www.srasrumburk.cz/…avecky-bazen

Pobyt je určen pro zájemce o plavecké služby:

 • dětem od 4 do 18 let – 2 x denně plavecký výcvik v bazénu
 • dospělým – výuka plavání a aqua aerobik –2 x denně v přechodové a hluboké vodě v bazénu
 • malým dětem od 3 do 5 let s rodiči – plavecký výcvik v bazénu

Plavání a aqua fitness

V rámci pobytu probáhají lekce plavání a aqua aerobiku v krásném bazénu v blízkosti ubytování (3–5min. chůze). Děti jsou první den pobytu rozděleny do skupin dle plaveckých dovedností. Každá skupina ( 6–8 dětí) má svého instruktora, který vede kurz celý týden. Týdenní kurz odpovídá 3 měsícům běžných kurzů. Děti během intenzivní výuky dosahují velkých pokroků v technice jednotlivých plaveckých způsobů (prsa, znak, kraul). Během výuky plavání pro děti probíhají také lekce aqua aerobiku. Unikátní aerobní cvičení, které nezatěžuje pohybový aparát negativními nárazy či skoky díky nadlehčení těla ve vodě a dalším nadlehčovacím pomůckám. Ve vodě využíváme i zátěžové pomůcky, které zvyšují intenzitu cvičení. Přesný rozpis hodin plavání bude upřesněn na místě v den příjezdu.

Ubytování

Hotel SPORTLIFE – Hotel se nachází na okraji města prostředí Českého Švýcarska. Perfektní podmínky pro sportovní aktivity, výlety a další vyžití. Součástí hotelu je velké množství sportovišť, relaxační prostory a restaurace.

 • Sportlife Centrum nabízí široké sportovní vyžití. K dispozici jsou čtyři bowlingové dráhy, dva squashové kurty, čtyři ping-pongové stoly, šipky a fitness centrum. V areálu dále naleznete tři kurty na plážový volejbal, tenisový kurt (antuka), volejbal (antuka), nohejbal (antuka), plážový volejbal, francouzské koule (pentanque), st. tenis-betonový stůl, ve večerních hodinách je vše pod umělým osvětlením.
 • V blízkém okolí máte možnost in-line bruslení, využití cyklostezek cca šedesát km, hypostezky a dobře značené turistické stezky.
 • Město Krásná Lípa nabízí adrenalinový zážitek v podobě lezení na horskou stěnu. Golfové hřiště naleznete na ranči Malevil ve vzdálenosti 25 km.

Adresa: Hotel SPORTLIFE – Lesní 1302/12, 408 01 RUMBURK

Stravování: Plná penze je zahrnuta v ceně.

Cena

 • Zdarma – dítě do 2 let bez nároku na lůžko a bez výcviku
 • 4 800,– Kč děti od 13 a dospělý ubytování 6 nocí s plnou penzí
 • 3 900,– Kč dítě 2 – 12 let ubytování 6 nocí s plnou penzí
 • 1 800,– Kč platba za plavecký výcvik nebo aqua aerobik na osobu

Cena pro osobu s výcvikem zahrnuje: 2 x denně plavecký výcvik nebo aqua aerobik

Přihláška

Přihlašování je možné pomocí e-mailu: letnipobyty@plavani-sipka.cz.

 • do emailu uveďte jména všech zúčastněných osob, telefonní kontakt, věk a plavecké dovednosti u dětí, počet osob se zájmem o aqua fitness