Aqua-aerobic

Aqua-aerobik je velice příjemné cvičení ve vodě s hudbou. Cvičí se v hluboké nebo přechodové vodě. Při cvičení nedochází k nárazům a nezatěžují se tak kosti, klouby a ani páteř těla.

Jak funguje cvičení v hluboké vodě? Se zapnutým nadlehčovacím pásem se vznášíte ve svislé poloze po krk ve vodě. Nohy se nedotýkají dna a tím jsou eliminovány veškeré nárazy. Voda klade odpor ve všech směrech, ve kterých se při cvičení pohybujete. Jelikož je tělo zanořeno, dochází automaticky díky hydrostatickému tlaku vody ke snížení krevního tlaku a ke zlepšení srdeční funkce při cvičení. Při pohybu ve vodním prostředí dochází ke zrychlení hojivých procesů svalů, šlach, kostí a kloubů.

Ať už je vaším cílem snížení hmotnosti, formování postavy, zvýšení svalové síly, zlepšení vytrvalosti a odolnosti, nebo jen urychlení rehabilitace po úraze, připojte se k tisícům cvičenců po celém světě, kteří využívají výhod cvičení v hluboké vodě.

Jedna sestava cvičení trvá 45 minut a skládá se z 35 minut intenzivního cvičení a z 10 minut závěrečné relaxace. Do cvičení se můžete kdykoli připojit, neboť nejsou stanoveny výkonnostní, věkové ani váhové kategorie. Cvičení je vhodné i pro seniory.

Aqua aerobic Praha 1

Budova ZŠ Ostrovní, Ostrovní ulice Praha 1. Cvičení probíhá každé pondělí a čtvrtek. Přihlásit se můžete i v průběhu kurzu.

Aqua aerobic PRAHA 7

Cvičení probíhá každé úterý od 14. února, zároveň probíhá na bazénu i výuka plavání dětí. Přihlásit se můžete i v průběhu kurzu. Podzimní kurzy probíhají od od 20. září 2016 do 24. ledna 2017.

Aqua aerobic Praha 3

Hudební škola Komenského náměstí 9. Cvičení probíhá každé pondělí. Přihlásit se můžete i v průběhu kurzu.

Aqua aerobic v Sokolově

Cvičíme i mimo Prahu u vás v Sokolově každou středu.