Amatérské plavecké závody 25. 6. 2019

Vážení přátelé.

Dovolujeme si vás pozvat na 5. ročník plaveckých závodů Plaveckého klubu ŠIPKA pořádaných ve spolupráci s Plaveckým bazénem Výstaviště Praha a Riverside International School Prague.

Závody se konají v úterý 25. června 2019 od 15:40 (16:00 první rozplavba) na plaveckém bazénu Výstaviště Praha. Předpokládaný konec závodů v 19:00. Závody jsou určeny pro klienty stávajících kurzů,  jejich kamarády a sourozence ročníky narození 2014 a starší.

 

Kompletní rozpis kategorií včetně plánovaného časového rozvrhu vám pošleme po ukončení všech přihlášek – nejpozději 21. 6. 2019

Na závody se přihlašujte emailem na: lenka@plavani-sipka.cz s následujícími informacemi nejpozději do 19. června 2019 do 12:00.

  • Jméno dítěte
  • Datum narození
  • Jméno a kontakt na rodiče
  • Odpolední kurz, do kterého dítě chodí (místo+den+hodina)
  • Dopolední kurz a školu, s kterou dítě chodí plavat
  • Dítě nechodí plavat s Plaveckým klubem Šipka

Závody jsou určeny pro děti a mládež, kteří plavou bez pomůcek nebo s plaveckým páskem a uplavou bezpečně a bez dopomoci vzdálenost alespoň 25 m. Vyhrazujeme si právo ze závodů vyloučit účastníka, který nesplňuje dané podmínky.

Plavecký klub Šipka si vyhrazuje možnost úpravy startovních časů a případného sloučení kategorií v případě malého počtu účastníků. Předpokládané startovní časy naleznete na konci tohoto emailu, v týdnu před závody zašleme přihlášeným závodníkům konečný časový rozpis a další informace.

Startovné vybíráme pouze symbolické, protože sponzorem závodů je bazén Výstaviště Praha, a.s. a Plavecký klub Šipka s.r.o.

  • Startovné: 50,- Kč / závodník -  platba v hotovosti v den závodů v recepci bazénu!
  • Rodiče a zákonní zástupci jsou zodpovědní za zdravotní stav účastníků.
  • Na bazén může jít doprovod závodníků pouze ve sportovním převlečení – ne v civilu. 

Případné dotazy zodpovíme emailem lenka@plavani-sipka.cz nebo tel.: 605 98 12 11

 

ORIENTAČNÍ ROZPIS ZÁVODŮ:

Plaveckým způsobem, který zvolíte, musíte plavat celou trať, jinak je možná diskvalifikace. Časy jsou orientační po přihláškách se mohou změnit (bude upřesněno mailem).

ročník narození

 

trať

přibližný čas závodu 

I. skupina sraz ve vestibulu bazénu v 15:40

2014, 2013

děvčata / chlapci

25 m VZ (P,Z,K)

16:15

2011, 2012

chlapci / děvčata

25 m Z, 25 m P,

25 m  VZ

16:30

2010. 2009

děvčata / chlapci

25 m Z, 25 m P,

25 m VZ

16:45

dobrovolně

štafety 4x 25m s plaveckou pomůckou

4x 25 m

17:00

RODIČE

ženy / muži

25 m VZ

17:15 (podle času závodů)

                                                         vyhlášení výsledků

II. skupina sraz ve vestibulu bazénu v 17:00

2008, 2007

chlapci / děvčata

25 m P, 25m Z,

25 m VZ

17:30

2006, 2005

chlapci / děvčata

50 m P, 50 m Z,

50 m VZ

18:00

2004 a starší

chlapci / děvčata

50 m P, 50 m Z,

50 m VZ

18:30

dobrovolně

štafety 4x 25m s plaveckou pomůckou

4x 25 m

18:45

                                                         vyhlášení výsledků