Aktuality

Letní pobyty 2019

Aktuálně pro vás připravujeme letní pobyty. V létě 2019 se můžete těšit na novou lokalitu RUMBURK. Předběžné termíny jsou: 8.- 14. 7. 2019 Sušici 14. – 20. 7. 2019 Rumburk 3. – 10. 8. 2019 Litomyšl

Plavecké závody termín 29. 1. 2019

V letošním školním roce proběhnou další plavecké závody. Termín bude úterý 29. 1. 2019. Ostatní podrobnosti připravujeme.

Rozpis kurzů plavání ÚNOR 2019

Rozpis všech kurzů bude zveřejněn na našem webu nejpozději 15. 12. 2018. Rozsah kurzů bude zachován. Aktuálně přijímáme přihlášky stávajících klientů a předběžné rezervace nových klientů emailem. Od 15. 12. 2018 bude spuštěno závazné přihlašování pro všechny.

Září 2018

Nové pololetí začíná. V příštím týdnu začínají všechny naše kurzy. Pro přihlášení je nutná registrace emailem nebo telefonicky předem.

Letní pobyty 2018

Připravili jsme pro vás i v letošním roce aktivní týdenní program v Českém Krumlově a Litomyšli. Chcete se v létě zdokonalit v plavání, naučit své děti plavat nebo si zlepšit kondici? Využijte naši nabídku letních pobytů. Více v sekci letní akce.

Rozpis kurzů plavání ÚNOR 2018

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v únoru. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty. Více informací v sekci kurzy plavání

Doprovod na bazénu

Prosíme všechny rodiče, kteřá chtějí sledovat výuku na bazénu, aby striktně dodržovali provozní řád bazénu – na bazén je nutné být v převlěčení (sportovní tričko, kraťasy apod.). Na bazénu se nesmí být v civilním oblečení!

Obsazenost kurzů

Aktuálně jsou všechny naše kurzy obsazené. Prosíme bez předchozí potvrzené emailové rezervace nechoďte na zápisy.

Rozpis kurzů plavání ZÁŘÍ 2017

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v lednu a únoru. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty. Více informací v sekci kurzy plavání

Letní prázdniny 2017

V době letních prázdnin organizujeme letní pobyty mimo Prahu a nabízíme individuální kurzy plavání. Skupinové kurzy budou opět zahájeny v září 2017. Na kurzy je možné se již přihlašovat emailem.

Letní pobyty 2017 již zveřejněny

Opět i v letošním roce pro Vás připravujeme letní pobyty s výukou plavání i aqua aerobiekm. Využijte intenzivní týdenní výuky pro vaše děti. Více informací v sekci letní pobyty

Rozpis kurzů plavání ÚNOR 2017

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v lednu a únoru. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty. Více informací v sekci kurzy plavání

Individuální výuka plavání

Využijte naši nabídku individuálních kurzů či jednotlivých lekcí plavání v průběhu celého roku. Den, čas i místo si vyberete sami – nepropásnete tak žádnou lekci! Neváhejte nás kontaktovat info@plavani-sipka.cz.

Rozpis kurzů plavání PODZIM 2016

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v září a říjnu. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty. Více informací v sekci kurzy plavání

LÉTO 2016

Pojeďte s námi za krásami českých luhů a hájů. Letos jsme pro Vás připravili LETNÍ pobyty v Českém Krumlové, Litomyšli a nově v Sušici. Ceny pobytů i v letošním roce zůstávají stejné jako v loňském roce. Neváhejte a naplánujte si letní dovolenou včas, přihlašte se! Více v sekci letní akce.

PRAHA 7 VÝSTAVIŠTĚ

Bazén je opět v plném provozu a my vám jako každý rok opět nabízíme kurzy v ÚTERÝ. Přihlaste se na oblíbené kurzy v 25 metrovém bazénu. Neváhejte a udělejte si rezervaci již nyní.

Rozpis kurzů plavání JARO 2015

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v lednu a únoru 2015. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty, kteří chtějí pokračovat ve stejném kurzu. Více informací v sekci kurzy plavání

Rozpis kurzů plavání PODZIM 2014

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy plavání, se začátkem v září a říjnu. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty, kteří chtějí pokračovat ve stejném kurzu. Více informací v sekci kurzy plavání

Praha 6 - PRODLOUŽENÍ DO ČERVNA

Kurzy v hotelu Pyramida BUDOU PRODLOUŽENY DO 12. ČERVNA. Doplatek 820,– (lekce 15:30 – 16:00) nebo 980,– (lekce 16:00 – 16:40 / 16:45 – 17:25 / 17:30 – 18:10). Vice info zde

LIPNO - duben 2014

Opět jsme pro Vás připravili víkendový pobyt s výukou plavání. Tentokrát v době Velikonočních svátků. Pro velký úspěch pojedeme znovu do krásných apartmánů v areálu Lipna. Více informací v sekci víkendové akce.

Nové kurzy LEDEN/ÚNOR 2014

Neváhejte a přihlašujte se na naše nově vypsané kurzy, se začátkem v lednu a v únoru. Všechny kurzy jsou již aktualizovány. Rezervace jsou nutné i pro stávající klienty, kteří chtějí pokračovat ve stejném kurzu.

Individuální výuka plavání

Využijte naši nabídku individuálních kurzů či jednotlivých lekcí plavání v průběhu celého roku. Den, čas i místo si vyberete sami – nepropásnete tak žádnou lekci! Neváhejte nás kontaktovat info@plavani-sipka.cz.

LITOMYŠL 2013

Pozor změna času příjezdu do Litomyšle. Příjezd je v pondělí do 10:30 od 11:00 již bude probíhat výuka plavání a aqua aerobicu.

Zářijové kurzy plavání v Praze a blízkém okoli

Do konce července budou vypsány termíny zápisů všech našich kurzů plavání a aqua aerobicu.

Individuální výuka plavání v letních měsících

Využijte naši nabídku individuálních kurzů či jednotlivých lekcí plavání během letních měsíců, kdy neprobíhají pravidelné kurzy. Den, čas i místo si vyberete sami. Neváhejte nás kontaktovat.

ČTVRTEK 20.6. VÝSTAVIŠTĚ - ZRUŠENO

Příští týden ve čtvrtek 20.6. 2013 je zrušena odpolední výuka plavání. Náhradní hodina proběhne 27.6. 2013.

NÁHRADNÍ LEKCE - POVODNĚ

Náhradní hodiny za zrušené lekce z důvodu povodní proběhnou v posledním týdnu v červnu (24.6. – 28.6. 2013). Bližší informace vám poskytnout přímo instruktorky na bazénu. Děkujeme za pochopení.

Týdenní prázdninové kurzy v Praze

Využijte naši nabídku týdenních kurzů plavání v Hotelu Pyramida Praha 6. Kurzy probíhají v termínu od 1. července do 11. července. Více v sekci letní akce.

Letní pobyty 2013

Poslední volná místa na letní pobyt v Českém Krumlově. Neváhejte a přihlaste se. Pobyt v Litomyšli je již zcela obsazen.

Aqua-aerobic Praha 1

Náhradní hodina za pondělí 25. března bude 18. června 2013. Hodina byla zrušena kvůli technickým problémům na bazéně. Děkujeme za pochopení.

Letní pobyty s výukou plavání a aqua aerobikem

V sekci letní akce najdete nabídku našich týdenních pobytů s výukou plavání a aqua aerobikem. Pojďte strávit letní prázdniny aktivně s námi.

Nové kurzy Praha 3

Pro velký zájem o sobotní kurzy plavání na Praze 3 otevíráme zde nové STŘEDEČNÍ kurzy plavání pro děti od 3 let. Více informací v prokliku.

Kurzy v roce 2013

Zahajujeme zápisy do kurzů, které začínají v lednu, únoru a březnu 2013. Bližší informace a rozpisy lekcí naleznete v sekcích plavání pro děti a mládež a aqua aerobik.

Změna ROZTOKY

Změna v plavání v Roztokách…z organizačních důvodů je zrušena lekce tuto středu 24. října 2012. Lekce bude nahrazena 19. prosince 2012.

Nová FOTOGALERIE

Novinka na našich www stránkách – fotogalerie. Pokud budete mít zájem o zveřejnění vašich fotek z našich lekcí plavání či aqua aerobiku, neváhejte a pošlete nám je na lenka@plavani-sipka.cz.

Zápisy do podzimních kurzů

Zápisy do podzimních kurzů jsou v plném proudu. Přihlašujte se přes email info@plavani-sipka.cz. Nově jsme otevřeli dopolední kurzy plavání a aqua aerobiku na Praze 7.

Podzimní kurzy plavání

Přihlašujte se na podzimní kurzy plavání. Začínáme v září 2012. Více v sekci kurzy plavání.

Letní kurzy v Praze

V červenci pro vás otvíráme prázdninové kurzy plavání na Praze 6 pro děti i pro dospělé. Kurzy začínají v pondělí 9.7. 2012. Bližší informace v sekci letní akce nebo v sekci plavání pro dospělé.

Prázdninové kurzy

V červenci pro vás otvíráme prázdninové kurzy plavání na Praze 6. Kurzy začínají v pondělí 9.7. 2012. Bližší informace v sekci letní akce.

Letní pobyty

Poslední volná místa na letní pobyty s výukou plavání a aqua aerobikem. V červenci v Českém Krumlově a v srpnu v Nových Hamrech Více v sekci letní akce.

ŠIPKA na Metropol TV

Chcete se dozvědět více o našich kurzech? Podívejte se na reportáže Metropol TV z hodin aqua aerobicu a dětských kurzů plavání.

Zkušební provoz nového webu

Spustili jsme nový web Plaveckého klubu ŠIPKA. Již brzy pro vás připravíme další vylepšení, můžete těšit i na online objednávky našich kurzů.

Kvůli informacím o dřívějších kurzech je dočasně k dispozici i původní verze stránek.

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo komentářem k novému webu.